Ochutnávka medu Drahovské vrtochy

25. aug 2018
Drahovce

Priateľ včelár,

je tu príležitosť, aby si sa pochválil a porovnal výsledky svojej práce s ostatnými včelármi z nášho okolia. Dňa 25.8.2018 uskutočníme ochutnávku medov z nášho regiónu pri príležitosti „Drahovských vrtochocv“, na ktoré Ťa srdečne pozývame.
Chceme propagovať medy z nášho regiónu, preto sa snažíme získať čo najviac druhov medu od včelárov z nášho okolia.
Týmto by sme Ťa chceli požiadať o poskytnutie kilogramu jedného druhu Tvojho medu, ak môžeš venovať na súťaž viacej medov, boli by sme radi. Med treba označiť z akého regiónu pochádza a aký je to druh.

Popis súťaže

Med bude zaradený do súťaže pod poradovým číslom, návštevníci budú medy ochutnávať a hodnotiť, med ktorý sa im bude zdať najchutnejší ohodnotia, napíšu číslo medu na kupón, ktorý vhodia do pripravenej urny.
Na záver ochutnávky medu bude vyhodnotenie . Med, ktorý získa najviac kupónov bude označený ako najlepší med v regióne. Všetci majitelia medov budú odmenení hodnotnými cenami.

Pravidlá súťaže

Do súťaže budú zaradené iba medy z nášho regiónu, nebudú sa rozlišovať medy jednodruhové kvetové ani medy medovicové. Porotou budú iba návštevníci podujatia, ktorí rozhodnú o mede, ktorý bude označený ako najchutnejší med v regióne. Ochutnávka medov bude v „Pekle“ kultúrneho domu v čase od 13:00 hodiny do 17:00 hodiny. Od 18:00 hodiny bude vyhodnotenie a odovzdávanie cien.

Ako sa zúčastniť súťaže

Med môžeš poslať na našu adresu, doniesť osobne na adresu Važina 50/7 Drahovce, alebo po dohovore s nami by sme si med u Teba vyzdvihli. Uzávierka odovzdávania medov je 21.8.2018. Ak sa nezúčastníš Drahovských vrtochov, budeme Ťa informovať o výsledkoch a prípadná výhra Ti bude doručená,
Za podporu našej súťaže Ti ďakujeme.

OZ včeloz
V Drahovciach 12.7.2018